Звіт про роботу експериментального дошкільного навчального закладу №8 «Світлячок».

Методисти 27.05.2014 Новини Переглядів 1061

В дошкільному навчальному закладі №8 «Світлячок», який  є експериментальним навчальним закладом регіонального рівня, проведений звіт про роботу в режимі експерименту. У програмі звіту – виступ завідувача ДНЗ №8 Т.І. Бражникової, яка зазначила основні аспекти експериментальної роботи в поточний період, підвела підсумки за 2013 -2014 навчальний рік та визначила основні напрямки роботи на подальший період.   На звіті були присутні представники освітнього округу –  заступник директора Лисичанського педагогічного коледжу з навчально- виробничої роботи, викладач загальної педагогіки Ігнатуша А.Л., голова циклової комісії дошкільної педагогіки Лисичанського педагогічного коледжу Грушевська І.В. , викладачі Заплаткіна Н.В., Сидоренко Н.М., студенти.

Особливу увагу учасників привернув показ фрагментів занять з використанням інтерактивної дошки (вихователь Верцун І.В.), з використанням віртуальної екскурсії (вихователь Щербакова А.О.) та з використанням мультиплікаційних фільмів (вихователь Кафтанова О.В.).

Підсумки роботи підвели головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Масляникова Н.Г. та методист КЗ «Лисичанський методичний центр»  Петрова Н.А.Залишити коментар