Зростаємо професійно. Використання ІКТ у навчально – виховному процесі ДНЗ №8 «Світлячок»

Методисти 28.05.2014 Новини Переглядів 1547

Комп’ютер для педагогів ДНЗ №8 «Світлячок» став потужним технічним засобом навчання дітей. Використання комп’ютера розширило можливості вихователя  в реалізації основних завдань варіативної складової Базового компоненту дошкільної освіти за освітньою лінією «Комп’ютерна грамота».   Педагоги ДНЗ  застосовують в освітній діяльності  комп’ютерні  ігри, завдання, в яких  присутні елементи новизни, сюрпризності, незвичності .

Застосування комп’ютерів, мультимедіа та інформаційних технологій у якості дидактичних засобів ДНЗ сприяє  підвищенню мотивації та індивідуалізації навчання, розвитку творчих здібностей дітей, створює  благополучний емоційний фон. Використання мультимедіа  в освітній діяльності збільшує швидкість передачі інформації дітям та підвищує рівень її засвоєння,   сприяє розвитку таких процесів як увага, пам’ять, мислення, уява, мовлення, розвиває почуття кольору, композиції.  Це  відображається в розширенні та збагаченні змісту знань, вмінь та навичок кожної дитини, в інтенсифікації створення структурних комплексів інтелектуального та мотиваційно-емоційного характеру, у зміні динаміки процесу психічного розвитку.

Важливо відзначити, що інформаційно – комунікаційні технології    успішно використовуються як в освітній діяльності педагогів, так і в управлінській, методичній роботі. На засіданні педагогічної ради  тему: «Використання інформаційно-кумунікативний технологій в освітній діяльності дошкільного закладу» розглянуті питання  оптимізації використання ресурсів навчального середовища для підвищення  якості освіти дошкільників, використання ІКТ у роботі різних структур функціонування ДНЗ ( з використанням кейс-технології).

Рекомендації з питань організації занять з комп’ютером в ДНЗ можна знайти на сайті ДНЗ №8 «Світлячок»  http://dnzsvitlyachok.com.ua/  в рубриці    «Для Вас, колеги».Залишити коментар