Знаємо права людини

Методисти 23.01.2020 Заходи, Новини Переглядів 445

В рамках реалізації Національної стратегії у сфері прав людини, Національної програми правової освіти населення  педагогічний, учнівський та батьківський колективи КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №29» стала учасниками проєкту «Глобальна освіта – знаємо права людини».

Проєкт «Глобальна освіта – знаємо права людини» реалізується благодійним фондом «Восток – SOS» в рамках проєкту «Підтримка українських організацій громадянського суспільства щодо адвокаційної діяльності по відношенню до ВПО  та освітній діяльності в сфері прав людини у Східній Україні», що фінансується Міністерством закордонних справ Естонії у співпраці з естонською організацією  «MTU Mondo» та є заходом Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

В рамках цього проєкту  тренери з Освітнього дому прав людини м. Чернігова Сергій Буров, директор Освітнього дому прав людини Чернігів, координатор Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», Олександр Козорог, координаторка освітнього напрямку Освітнього дому прав людини Чернігів та Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», координаторка та тренерка проєкту «Школа – територія прав людини») та Андрій Кінаш, тренер Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», менеджер проєкту «Школа – територія прав людини», член правління ГО «МАRT») за підтримки БФ «Восток – SOS» (голова правління Юлія Кишенко) провели дводенні тренінги для педагогів, учнів та їх батьків з питань освіти в сфері прав людини для шкільної громади.  Учасники тренінгів обговорювали теми: «Що таке права людини», «Права людини в школі», «Як захищаються права людини в школі», «Ефективна взаємодія», «Моя школа – територія прав людини».

Також відбулася зустріч з естонською художницею Яриною Іло,  яка провела терапевтичні заняття з художнього мистецтва для дітей та вчителів. Захід фінансується Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeerium у співпраці з естонською організацією «Mondo».

 Залишити коментар