Заступники директорів з НВР – учасники міського семінару з питань НУШ

Методисти 19.11.2018 Новини Переглядів 542

Відповідно до плану роботи КУ «Лисичанський методичний центр» 16 листопада на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25 відбувся міський семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Професійний розвиток педагогів в умовах Нової української школи».  У заході також взяли участь головний спеціаліст відділу освіти Оксана Растєряєва, завідувач КУ «Лисичанський методичний центр» Євгенія Карпова,  методисти Людмила Савенко та Олена Довгопола.

Успішне вирішення завдань сучасної освіти безпосередньо пов’язане з удосконаленням підготовки та професійним розвитком педагогів – така провідна думка виступу заступника директора з НВР ЗЗСО№25 Раїси Надолько, що відкривала форум.

Різноманіттям форм організації відрізнялася і робота в групах. Учителю НУШ як людині, особистості і професіоналу була присвячена робота в творчій лабораторії Олени Кузнєцової, керівника м/о вчителів початкових класів. Питання розвитку критичного мислення в освітньому процесі стало ключовим на практичному занятті Олени Трунової, керівника м/о вчителів природничо-математичного циклу ЗЗСО№25.  Практичний  психолог Ольга Трушкіна надала учасникам семінару корисні  поради щодо профілактики емоційного вигорання в умовах сучасного освітнього простору.

Насамкінець, усі присутні мали змогу взяти участь у  тренінгу Тетяни Щербак, учителя інформатики ЗЗСО, з використання ІКТ в освітньому процесі.Залишити коментар