Засідання Всеукраїнського круглого столу у м. Сватове

Методисти 28.01.2016 Методичний супровід, Новини Переглядів 1330

Відповідно до плану Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді для завідувачів методичних кабінетів (центрів), керівників експериментальних навчальних закладів  27 січня у м. Сватове відбулося засідання Всеукраїнського круглого столу «Специфіка патріотичного виховання учнів в зоні проведення АТО».

В роботі круглого столу взяла участь делегація наших освітян: завідуюча методичним центром Карпова Є.В., директор КЗ ЛСШ №27 Карпенко І.В., заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею Тернова Л.Є.

Вітав присутніх у режимі он-лайн та висвітив проблеми патріотизму в сучасному науковому осмисленні член Національної академії педагогічних наук України, директор Інституту проблем виховання НАПН України, доктор психологічних наук, професор Бех І.Д.

Змістовною, актуальною для присутніх була доповідь про особливості патріотичного виховання в умовах східного регіону України Просіної О.В., провідного наукового співробітника лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, кандидата педагогічних наук. Про підготовку педагогів до організації та здійснення патріотичного виховання дітей та молоді розповіла Цимбал І.І., ректор Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент.

Всі виступи та обговорення вищезазначеної теми були направлені на визначення шляхів досягнення вагомих результатів з патріотичного виховання дітей та молоді.

Захід був результативним та корисним для освітян Луганщини.Залишити коментар