Засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів

Методисти 25.03.2015 Новини Переглядів 1968

24 березня на базі КЗ «НВК «Гарант» відбулося засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів з теми: «Формування інформаційно-комунікаційних технологій в урочній та позакласній діяльності». У засіданні прийняли участь: головний спеціаліст відділу середньої загальної та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Сагіна Н. С., завідувачка Лисичанським методичним центром Карпова Є. В., методисти Лисичанського методичного центру: Стрельцова Н. М., Стасюк В. С. та вчителі початкових класів з міста Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної, Привілля, Новодружеська.

Засідання проходило у нетрадиційній формі. Учасники заходу стали гостями «Педагогічної кав’ярні», ведучою якої стала заступник директора з НВР Колб О. О. Робота розпочалася з виступу директора НВК «Гарант» Боровкової С. В., яка презентувала роботу навчального закладу у цьому напрямку. Гості мали змогу поповнити базові теоретичні знання з ІКТ-технологій та прийняти участь у виконанні практичних вправ: «Вільний мікрофон», «Педагогічний пазл», «Продовжіть речення», дидактична гра «Так,ні», створення кластеру «Урок з ІКТ», вправа «Віконце», технологічна гра «Долоня» та інші. Це відвідувачам кав’ярні запропонувала керівник НМЛ початкових класів НВК Сиухіна О. М. у виступі за темою:«Формування інформаційно – комунікативної  компетентності молодших школярів».

Відвідувачі «Педагогічної кав’ярні» були запрошені на майстер-класи до су-шефів: «Використання ІКТ  для розвитку творчого мислення учнів у позаурочній роботі вчителя початкових класів» (Баннік М. О.); «Технології ВЕБ-квестів  у роботі педагога» (Волкова В. П.); «Творча лабораторія. «Модель організації творчого співробітництва засобами ІКТ» (Шибкова О. І.). По закінченні роботи у творчих майстернях учасники презентували рецепти страв, які виготовляли для них су-шефи.

Був корисним для всіх присутніх і виступ технолога «Педагогічної кав’ярні» – керівника міського методичного об’єднання, вчителя НВК Лук’яненко О. В.: «Медіатека вчителя».

Протягом роботи семінару творчі групи вчителів НВК створювали медіа продукти за темою та ходом семінару: власну газету, фоторепортаж з місця подій, «швидкі новини» на VEB-сайті та відеоролик «Зустріч у затишній мансарді». Медіа продукти були презентовані учасникам наприкінці семінару.

Закінчилося засідання обласної творчої групи релаксаційними вправами: «Ваші очікування», «Створення синкану», «Колір філіжанки», а також «Компліментом від гостя» та «Фото напам’ять».Залишити коментар