Засідання методичного об’єднання молодих вихователів міста

Методисти 13.12.2019 Новини Переглядів 184

На базі ЗДО №10 «Малятко» відбулося засідання методичного об’єднання молодих вихователів міста Лисичанська за темою: «Розвиток інтелекту у дошкільників у різних видах діяльності».  Захід пройшов у форматі клубу  «Smart Kids».

У рубриках клубу вихователі  дізнались про такі типи інтелекту: логіко-математичний, лінгвістичний, просторовий, музичний, міжособистісний, внутрішньо-особистісний і тілесно-кінестетичний, які в повній мірі інтегруються та застосовуються у роботі з дошкільниками.

Вихователі мали змогу заглянути в «шпаринку» та переглянути відеоролики, в яких  діти грають у шашки, вчаться орієнтуватися за схемами, розуміти себе; розвивають здібності просторового мислення, а музика допомагає їм вийти за рамки звичайного світосприйняття. Учасники заходу дізналися більше про такі  технології  як «Ейдетика», «Кінезіологія», «Су-Джок терапія», «Мозочкова стимуляція на балансувальній дошці» тощо.

Більш детально вихователів, ознайомили з методикою  ментальної арифметики, елементи якої заклад почав впроваджувати нещодавно. Завдяки цій методиці дошкільнята вчаться швидко рахувати, спочатку на спеціальних рахівницях «Абакусах»,  а потім переходять до усного рахунку.

Не менш цікавою  була казка «Про дивні перетворення квадрата» за методикою В.Воскобовича, яку залюбки прослухали та програли запрошені.

Технології «Сторітеллінг» була присвячена окрема сторінка у вигляді відеоролика з фрагментом заняття, на якому дошкільнята складають творчі розповіді. Молоді педагоги мали змогу самостійно потренувати свої здібності – фантазували та складали розповіді за запропонованими картинками.

Наприкінці заходу гості  вчились розпізнавати свої емоції та почуття інших.

Завершили зустріч рефлексією та інтелектуальною грою в «Танграм».Залишити коментар