Засідання батьківського клубу “Зрозумій мене”

Психолог 23.02.2016 Віртуальний кабінет психолога Переглядів 836

19.02.2016 року на базі методичного центру відбулося  чергове засідання  клубу «Зрозумій мене» для батьків дітей з особливостями розвитку. Тема засідання – «Використання методу Sandplay у розвитку дітей   з особливими освітніми потребами».

Все, що потрібно людині для життя, знаходиться поруч з ним. Іноді ми навіть не помічаємо, наскільки близько те, що може нам допомогти.  Пісочниця  – прекрасна можливість виразити своє ставлення до світу, проявити фантазію, знайти те, що турбує, розсипати на найдрібніші піщинки образ, який  лякає або травмує дитину, висловити свої переживання через  гру. Пісочна терапія – самий екологічний і безпечний метод. Одне із завдань дорослого – створити безпечне середовище для самостійної гри дитини і перенесення внутрішнього змісту на пісочний «лист».

Психолог міської ПМПК  Владикіна Діана Олександрівна познайомила батьків з пісочними  іграми, які можуть використовувати як фахівці, так і батьки. Адже, у домашніх умовах, при відсутності у мами спеціальних знань, досить просто дати дитині можливість пограти в міні пісочниці, а самій просто спостерігати.

Батьки стали не тільки учасниками, а й  безпосередніми творцями власних світів. Вони на власному досвіді побачили як можна  розвивати  пізнавальні процеси та сенсомоторні навички свої дітей. Крім того, в поєднанні з пальчиковою гімнастикою, драматизацією та мімічними етюдами заняття дозволило покращити емоційний стан батьків. Протягом всієї зустрічі панувала атмосфера доброзичливості та взаємної підтримки.Залишити коментар