Запрошуємо педагогів долучатися до вебінарів

Методисти 06.04.2020 Навчаємо дистанційно, Новини Переглядів 48

Запровадження загальнонаціонального карантину перевело навчальний процес у дистанційний режим.  З метою надання необхідної методичної допомоги педагогам міста КУ “Лисичанський методичн1.ий центр” ініціював проведення серії вебінарів. 27 березня відбулося онлайн-заняття для вчителів математики з тренінгом роботи в програмі проведення вебконференцій ZOOM. 20 вчителів математики навчалися застосовувати програмний ресурс у дистанційному навчанні.

31 березня учасниками вебконференції, організатором якої був методичний центр міста,  стали вчителі інформатики. Дізнавшись більше про особливості роботи в ZOOM і iDROO, вони будуть допомагати своїм колегам в організації навчання учнів дистанційно. Заняття проводили методист Лисичанського методичного центру Довгопола Олена і вчитель математики та інформатики Коцаренко Олена.

1 квітня методист Луганського ОІППО Удовенко Наталія запросила на свій онлайн-тренінг всіх вчителів Лисичанська, хто бажає більше дізнатися про особливості роботи з електронним ресурсом GOOGLE CLASSROOM. Вчителі міста створювали віртуальні класи, розробляти електронне навчально-методичне забезпечення навчання учнів. Отримані навички вони застосують для дистанційного навчання.

Зважаючи на потребу навчатися і методистам, 3 квітня відбулося тренінгове навчання і в методичній службі міста. Методисти навчалися створювани тести за допомогою ресурсу GOOGLE ФОРМИ, створювали аккаунти на платформі ZOOM.

Отримані знання та навички вчителі і методисти візьмуть до своєї методичної скарбнички і матимуть можливість застосувати їх для покращення рівня знань учнів, виконання навчальної програми та підготовки випускників до ЗНО.Залишити коментар