Загальноміський  Олімпійський урок – 2018

Методисти 06.09.2018 Новини Переглядів 566

6 вересня 2018 року КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ДНЗ «Барвінок» став місцем проведення щорічного загальноміського олімпійського уроку в  рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня.

У заході, організованому за сприяння відділу освіти Лисичанської міської ради, Лисичанського методичного центру та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, взяли участь близько 200 школярів.

На спортивному святі були присутні учні 21 закладу загальної середньої освіти міста, вчителі фізичної культури, а також почесні гості: головний спеціаліст  відділу освіти Людмила   Бондаренко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту  Ніна Нецвєт, головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді та спорту Наталія Феденко та  методист Лисичанського методичного  центру  Людмила Савенко.

У своїх виступах гості привітали дітей з початком нового навчального та спортивного олімпійського року.

Під час урочистого відкриття Олімпійського уроку начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт вручила грамоти  та цінні подарунки  шкільним  командам, які стали переможцями міської Спартакіади школярів у 2017-2018 н.р.

Захід  проходив у форматі  Квесту країнами минулих Олімпійських ігор. Організатори підготували для учасників багато цікавих конкурсів і завдань. Шестикласники  разом із гідами за допомогою смартфонів,  карт-навігаторів і QR-кодів  наввипередки долали свій маршрут.

Після закінчення перегонів було підведено підсумки Олімпійського уроку та нагороджено команду переможців. Задоволена перемогою команда отримала солодкий подарунок від кондитерського цеху «Кураж».Залишити коментар