Європейська інтеграція

Методисти 13.06.2019 Виховуємо патріотизм Переглядів 336

КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» проводить значну роботу в рамках реалізації   Концепції вдосконалення  інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України 2017 – 2020 рр.  В школі працює європейський клуб «Двадцять 7»   (керівник Літвін Ю. М.). За підтримкою благодійного фонду «Восток SOS» та естонської організації MONDO  з 2018 року педагоги та учні школа  долучилися до Міжнародного проекту «Школа – територія права». Своєрідною традицією для учнів школи  у день святкування Дня Європи  стало проведення заходів під гаслом “Що означає бути європейцем? “.

У травні цього року педагоги та учні прийняли активну участь у практичній частині майстер-класу від естонської художниці – фліланстера Ярини Ило, яка співпрацює з Жіночим центром в Тарту та застосовує арт-терапію як метод психосоціальної допомоги.

Наприкінці навчального року директор школи Зиза М.М. – активний член Polsko-Ukrainskie Stowarzyszenie Kulturaino – Oswiatowe Donbasu,  на дипломатичному прийомі у Генерального консула Республіки Польща пана Януша Яблонського і пані Анни Яблонської з нагоди Національного Свята Третього Травня був нагороджений високою нагородою міністра культури Республіки Польща медаллю «За заслуги перед польською культурою» – таку медаль у Польщі надають особам, які мають досягнення у популяризації та збереженні польської культури.Залишити коментар