Як у школи Лисичанська завітав святий Миколай

Методисти 24.12.2015 Заходи, Новини Переглядів 904

19 грудня в Україні святкують День святителя і чудотворця Миколая. Він вважається захисником бідних і знедолених. Найбільше його люблять діти, для яких Миколай був і є “почесним охоронцем”.

Діти свято вірили і вірять в існування доброго захисника Миколая і намагаються не гнівити його. І тоді Святий принесе дарунки та солодощі.

Казкові події відбувались у стінах лисичанських шкіл 18 грудня. У це найочікуваніше свято покровитель усіх дітей Чудотворець Миколай прислав своїх помічників, які привітали усіх школярів навчального закладу та подарували солодощі.  Особливу увагу  напередодні свята було приділено дітям пільгових категорій. В навчальних закладах відбулися святкові вистави.

Ось так святкували у КЗ “Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27″:

18 грудня в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 відбулася театралізована вистава “Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай” для учнів 1 – 6 класів, а також для гостей – солдатів АТО. Виставу під керівництвом учителя української мови та літератури Єгорової В. В. підготували учні 10 класу (народознавчий гурток «Берегиня»). Під час заходу звучали гарні поздоровлення та побажання, лунали пісні для усіх присутніх, а завершилося свято спільною колядкою.

А так пройшли свята в гімназії, ЗОШ № 3, 30 та ЗОШ № 25.

 

 Залишити коментар