Всеукраїнський проект «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення»

Методисти 09.12.2015 Методичний супровід, Новини Переглядів 983

Конгресом національних громад України  в рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення» 7 – 8 грудня 2015 р.  на базі міського краєзнавчого музею було проведено дводенний методичний семінар  для вчителів та старшокласників з тематики громадянської освіти, організатором якого став Лисичанський методичний центр.  Тренери КНГУ  за два дні змогли надихнути місцевих педагогів на нові методи роботи з підлітками та з  колегами, оформили експозиції виставки “Разом”, яка   буде  функціонувати з 10 до 26 грудня 2015 р.    в  міському краєзнавчому музеї.

 Під час проведення семінару  21  учень з різних шкіл опановували  інтерактивні методи співпраці у незнайомій групі, разом з тренерами КНГУ Андрієм Книжним та Мирославом Грінбергом  пройшли підготовку та стали гідами мандрівної освітньої виставки «Разом»,  під час спілкування з однолітками на теми ідентичності, поділилися навичками проведення екскурсій в форматі діалогу із аудиторією.

Вчителі  суспільно-гуманітарних дисциплін під час спілкування з керівником проекту, виконавчим директором КНГУ   Анною Ленчовською мали змогу познайомитися з сучасними інноваційними формами роботи, дізнатися про ресурси з профілактики емоційного вигорання, обговорити способи створення  безпечного простору у школі для дітей з різними ідентичностями. Вчителі  розробили інструментарій використання освітніх виставок для формування громадянської позиції, цінностей, толерантності, емпатії у школярів та  їх  батьків.

Запрошуємо педагогів, учнів, батьків учнів, представників громадськості відвідати виставку 10 – 26 грудня 2015 р. Старшокласники – гіди, вчителі, які пройшли навчання,  проведуть екскурсії,  ознайомлять відвідувачів  з матеріалами експозиції «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення».

 

 Залишити коментар