Всеукраїнський конкурс “Майбутнє України”. Наші здобутки

Методисти 30.11.2017 Конкурси, Новини Переглядів 754

2Дивлячись як стрімко розвивається людство, важко передбачити, яким буде світ через якихось десять років. Та саме в цьому світі наші діти житимуть та будуватимуть кар’єру.  Тому дедалі частіше постає питання про STEM освіту.    Абревіатура STEM розшифровується як Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика). Саме ці напрями лежать в основі даної методики освіти.

І саме ці напрямки були представIMG_20170922_133950 (1)лені на Всеукраїнській виставці-конкурсі «Майбутнє України», яка відбулася 21-23 листопада на локації Міжнародного виставкового центру  м. Києві. Учасники презентували свої науково-технічні проекти, змагалися за першість в інноваціях.

Вихованець Лисичанського ЦНТТУМ гуртка “Радіоелектронне конструювання” Молотов Даніїл разом зі своїм керівником Голодняком Сергієм Євгеновичем розробили проект “Програмована кольороводинамічна енергозберігаюча світлодіодна мережева лампа”, виготовили прототип та презентували його на Виставці в номінації “Електроніка та приладобудування”, за яку отримали результат – Диплом ІІ ступеня. Це ще одна перемога Голодняка Сегрія Євгеновича та Молотова Даніїла.

Спонсором участі у конкурсі-виставці виступив депутат Лисичанської міської ради Куликовський Віталій Володимирович.

Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу “Майбутнє України”!Залишити коментар