Всеукраїнський експеримент щодо моделювання розвитку авторських шкіл

Методисти 27.02.2017 Новини Переглядів 808

Міністерство освіти і науки України започаткувало проведення всеукраїнського експерименту «Теоретико – методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл»,  який передбачає створення мережі авторських шкіл на основі досвіду роботи  директорів-новаторів, авторитетних шкіл України.

Авторська «Школа успіху» Бєлухи С.В. знайшла своє втілення у розв’язанні головного концептуального завдання системи освіти: через освітній простір гімназії підвести дитину до тріумфу особистості, що втілюється у високій духовності, культурі, патріотизмі, інтелектуальності та дає змогу учневі бути конкурентоспроможною особистістю.

Тому Лисичанську багатопрофільну гімназію  визначено базовим навчальним закладом всеукраїнського експерименту. А директора гімназії Бєлуху С. В. запрошено до складу робочої групи з розроблення Положення про авторську школу.

Освітяни міста вітають особисто директора та  педагогічний  колектив гімназії з високою оцінкою  діяльності гімназії  Міністерством освіти і науки України та висловлюють впевненість у тому,  що їхній внесок  у всеукраїнський експеримент буде вагомим і сприятиме успішній реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти.Залишити коментар