Всеукраїнська олімпіада з фізики «Зелена енергетика»

Методисти 03.05.2017 Новини Переглядів 818

КЗ «НВК «Гарант» представив Луганську область у Всеукраїнській олімпіаді з фізики «Зелена енергетика» та привіз у Лисичанськ ІІІ місце.

     Олімпіада була організована Національним центром “Мала Академія наук України” спільно із Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного інституту України (КПІ імені Ігоря Сікорського).
Олімпіада проводилася у ІІ етапи. І етап – відбірний. За його результатами чотири учні 10 класу: Довгенко Анастасія, Зайкова Варвара, Величко Данііл та Матвєєв Павло отримали перепустку до ІІ туру та запрошення взяти участь у фінальному ІІ турі, що відбувся 26-27 квітня 2017 року в місті Києві на базі Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, де на учнів чекали задачі й завдання з фізики, лабораторні роботи, а ще – цікаві лекції з зеленої енергетики та фізичні власні проекти студентів КПІ.
За результатами ІІ туру фізичної олімпіади “Зелена енергетика” учні 10 класу отримали подарунки, грамоти, сертифікати й дипломи учасників, а Матвєєв Павло виборов ІІІ місце та отримав Диплом ІІІ рівня Всеукраїнської олімпіади! Тож, вітаємо Павла та вчителя фізики Чумак Людмилу Степанівну з перемогою!

 Залишити коментар