Вивчаємо досвід роботи з використання веб-сайтів в освітній діяльності

Методисти 27.12.2017 Новини Переглядів 1150

26 грудня 2017 року в Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 в рамках дослідно-експериментальної роботи відбувся  обласний воркшоп (семінар)  для керівників освітніх закладів «Використання веб-сайтів в освітній діяльності».

Учасників семінару привітали головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Бондаренко Людмила Володимирівна, завідувач КУ «Лисичанський методичний центр» Карпова Євгенія Володимирівна, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання, кандидат педагогічних наук  Буряк Олена Олександрівна. У роботі воркшопу  також взяли участь старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання Луганського інституту післядипломної педагогічної освіти Степаненко Ганна Іллівна,  методист кафедри управління   Мартинова Валентина Петрівна, методист КУ «Лисичанський методичний центр» Довгопола Олена Валентинівна.

Частина інфообміну розпочалася з виступу  директора  школи Коняхіна Ігоря Євгеновича, який представив здобутки та результати роботи школи як навчально-експериментального закладу регіонального рівня.

Далі учасники розподілилися за групами  і продовжили  роботу у воркшоп-студіях, де  завдяки творчій взаємодії  розв’язували проблемні питання:

  • чи є самоосвіта як компонент інформальної освіти шляхом до підвищення професійної компетентності вчителя;
  • які сучасні ІКТ є найбільш ефективними для формування інформаційно-цифрової компетентності педагога;
  • як перетворити стрес на один із ресурсів інноваційної діяльності педагога;
  • чому сприяє використання веб-сайтів в освітній діяльності.

У рамках практичної частини учасники семінару  відвідали воркшоп-майтерні,  де навчилися створювати хмари тегів в середовищі Tagul, використовувати власне створену інтерактивну дошку Padlet для сумісної роботи вчителя та учнів, працювати з ресурсом Wizer.mi для інтерактивного опитування.

Родзинкою воркшопу став майстер-клас від Степаненко Ганни Іллівни, старшого викладача кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО, про використання QR-кодів в освітньому процесі та можливість поділитися враженнями про участь у роботі воркшопу через використання інтерактивної дошки Padlet, на якій розміщено всі матеріали семінару.Залишити коментар