Вивчаймо українську!

Методисти 09.11.2017 Новини Переглядів 1015

 

8 листопада в приміщенні Східноукраїнського національного університету імені Володимира  Даля відбулася зустріч студентів, старшокласників та освітян Сєверодонецька й Лисичанська з відомим в Україні мовознавцем, доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувачем кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТР “КПІ”, автором шкільних підручників з української мови та літератури, довідників з підготовки до ЗНО Олександром Авраменком.

Враженнями від зустрічі поділилася заступник директора з НВР, вчитель української мови та літератури КЗЛСШ№8 Антоніна Гаврилюк: «Свій виступ науковець провів у формі тренінгу,  залучивши до участі  всіх присутніх. 80 хвилин цікавих, креативних рішень деяких питань з орфоепії, лексикології та культури мовлення, перемежованих коментарями з життя, промайнули непомітно.

Пан Олександр дуже приємний і простий у спілкуванні.  Закоханий у свою справу, він невпинно дбає про чистоту української мови і закликає до цього всіх наших співвітчизників. Аудиторія щиро дякувала мовознавцеві за  повчальну зустріч і довго не відпускала, хоча на нього вже чекали в Краматорську».

А сьогодні, в День української писемності та мови, Олександр Миколайович вже вкотре озвучить Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Запрошуємо всіх долучитися до цього заходу!Залишити коментар