Вітаємо з перемогою!

Методисти 17.01.2018 Олімпіади Переглядів 288

13-14 січня 2018 року переможці II (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів  прийняли участь у перших предметних олімпіадах III (обласного) етапу олімпіад та здобули перші перемоги:

Павлюкова

Альона

 Історія  Лисичанський багатопрофільний ліцей  8 клас  Крижанівська Тетяна Яківна  47 ІІІ
Оліфіренко Діана  Українська мова та література Лисичанська багатопрофільна гімназія   9 клас Стрєльцова Ірина Василівна 39,5 ІІ
Дуденко Анастасія Українська мова та література КЗ «Лисичанська спеціалізована школа № 27″  9 клас Борзенкова Світлана Анатоліївна 34 ІІІ
Баранцев

Ярослав

 Українська мова та література  Лисичанський багатопрофільний ліцей  11 клас  Левадна Світлана Петрівна  55,25 ІІІ
Томайли Елеонора Історія Лисичанська спеціалізована школа №8     9 клас Касатова Ольга Леонідівна 54,5 ІІІ
Брицька

Марія

 Історія  Лисичанська загальноосвітня школа №6    10 клас  Висоцька Анета Надоріївна  72 ІІ
Сарайліч

Емір

 Історія  Лисичанська загальноосвітня школа №14    11 клас  Коржак Алла Петрівна  73 ІІ
Бушуєва Олександра Історія Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6  11 клас Панасенко Олена Павлівна 58 ІІІ
Кафанов Леонід Історія Лисичанська багатопрофільна гімназія   11 клас Кулєшова Тетяна Анатоліївна 54 ІІІ
Бабак

Олена

 Економіка  Лисичанський багатопрофільний ліцей   11 клас  Курдіман Олена Василівна  54,5 ІІІ
Фірсова

Юлія

 Економіка  Багатопрофільна гімназія  Денисюк Тетяна Вікторівна  41 ІІІ
Прізвище, ім’я учасника Предмет Назва закладу освіти Вчитель, який підготував учнів Бали Місце
Павлюкова

Альона

Українська мова та література Лисичанський багатопрофільний ліцей  8 клас Щербак Любов Дмитрівна 37,75 ІІ

За результатами I – III турів (без говоріння) олімпіади з французької мови Баранцев Ярослав, учень 11 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею (вчитель Бортник Ф.М.) набрав найбільшу кількість балів серед учасників олімпіади,   другу позицію займає учениця 11 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії    Кабакова Дар’я (вчитель Нестеренко Ірина Вікторівна ),  третю позицію займають учениця  9 класу Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Гайдукова Аліна (вчитель Мельнікова Євгенія Миколаївна) та учень 10 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії     Діденко Артем (вчитель Кузнецова Євгенія Олександрівна).

Честь міста на III етапі олімпіад також захищали Величко Данило (НВК «Гарант»), Тичиніна Ганна (ЗОШ №13), Фень Ліна (ЗОШ №7), Пелюх Катерина (ліцей), Самородова Єлизавета (ЗОШ №6), Іванова Юлія (ЗОШ №5), Гудима Тетяна (ліцей), Музика Ілля (гімназія), Шаров Мирослав (СШ №8), Шевчук Ігор (гімназія).

Результати з фізики (теоретичний тур) не визначені.



Залишити коментар