Вітаємо з перемогою 200-бальників ЗНО – 2020

Методисти 31.07.2020 ЗНО Переглядів 434

 unnamedВ Україні завершилася основна сесія ЗНО-2020. Учні, які подолали встановлений експертами бар’єр, отримали рейтинговий результат за шкалою від 100 до 200 балів, який будуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти, що розпочнеться з 1 серпня.

      Цього року, порівнюючи з минулим роком, суттєво зросла кількість учасників зовнішнього оцінювання, які отримали максимальний результат – 200 балів! Про це під час брифінгу щодо попередніх результатів ЗНО повідомив  в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет. За його словами, кількість осіб, які набрали максимальний тестовий бал і отримали 200 балів цього року — 447, це більше на 63%, ніж минулого.
«Найбільше «відмінників»  з математики — 142 особи. На другому місці — англійська мова, 84. Кількість учасників, які отримали найвищий бал з фізики — 60, тоді як  минулого року   їх було лише 4», – зазначив Сергій Шкарлет.

      Серед «відмінників» учениця 11 – В класу (біохімічний профіль)   Лисичанського багатопрофільного ліцею Лисичанської міської ради  Луганської

Ніколаєнко Катерина

Ніколаєнко Катерина

області Ніколаєнко Катерина Віталіївна. Талановита, наполеглива, цілеспрямована розумниця, активна учасниця ліцейського та громадського життя, яка на ЗНО з біології показала найвищий результат – максимальні 200 балів з двохсот можливих. Катерина — переможець III   (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (III місце), нагороджена грамотою Департаменту освіти й науки Луганської обласної державної адміністрації, грошовою винагородою виконкому Лисичанської міської ради Луганської області.

      Також, хотілося б зазначити, що ще один випускник 11 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею Арсенюк Владислав Сергійович, неодноразовий переможець обласних етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, конкурсу – захисту науково-дослідницьких  робіт учнів – членів МАН з     біології (I місце) набрав на ЗНО з біології 197 балів.

Високі результати у вивченні біології випускники здобули завдяки  наполегливій праці разом зі своїм учителем Авіловою  Наталією   Володимирівною, вчителем вищої категорії, вчителем – методистом,  вчителем високого професіоналізму, педагогічної майстерності, яка вже    багато років навчає дітей, дуже відповідально ставиться до своєї  справи та користується любов’ю та повагою учнів.

      Вітаємо Катерину, її вчителя, батьків, а також весь педагогічний колектив ліцею. Щиро бажаємо Катерині, а також усім випускникам закладів загальної середньої освіти міста по максимуму реалізувати свої здібності й потенціал.Залишити коментар