Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Методисти 23.01.2020 Новини, Олімпіади Переглядів 332

Підведено перші підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, російської мови, історії. Вітаємо наших переможців та їх вчителів і бажаємо їм подальших успіхів!

Прізвище, ім’я учасника Предмет Назва закладу освіти Вчитель, який підготував учнів Бали Місце
Попова Катерина Історія  ЗЗСО№6 Висоцька А.Н. 55 ІІІ
Борисенко Максим Історія ліцей Чубук С.В. 52 ІІІ
Євдокименко    Денис Російська мова гімназія Коновалова Н.І. 43 ІІ
Метасьова Орина Екологія  ЗЗСО№13 Соломко Ю.В. 79,7 ІІІ
Честних Діана Географія гімназія Денисюк Т.В. 35 ІІ
Юрков Вячеслав Географія гімназія Денисюк Т.В. 42 ІІ
Сушкова Вікторія Біологія ЗЗСО№12 Чоботова В.П. 52 ІІ
Ніколаєнко Катерина Біологія ліцей Авілова Н.В. 64.5 ІІІ
Ромашина Валерія Правознавство ЗЗСО№14 Коржак А.П. 45 ІІ
Борисенко Максим Правознавство ліцей Крижанівська Т.Я. 55.5 ІІ
Тимченко Данило  Математика ЛСШ№8 Миргородська О.В. 28 ІІ
Щеглакова Дар’я   Укр.мова та література гімназія П’ятих Т.Г. 46.25 ІІ
Якіна Наталія Укр.мова та література ЛСШ№8 Усцова В.В. 43.9 ІІІ
Меренік Поліна Укр.мова та література ЗЗСО№6 Коняхіна Г.О. 41.4 ІІІ
Заика Софія Укр.мова та література гімназія Стрєльцова І.В. 44.35 ІІ
Павлюкова Альона Укр.мова та література ліцей Щербак Л.Д. 41.25 ІІІ
Хрипун Анастасія Економіка ліцей Курдіман О.В. 51 ІІ
Афоніна Діана Хімія ЗЗСО№5 Колесник Т.В. 42,5 ІІ
Стрижак Семен Хімія ліцей Волошинов О.А. 27,25 ІІ
Тимченко Данило Інформатика ЛСШ№8 Махницький П.В. 245 ІІ
Осінов Євген Інформатика ЗЗСО№6 Коняхіна Г.О. 257 ІІ
Лєонов Валерій  Трудове навчання ЗЗСО№2 Мостіпанов І.М. 84,5 ІІІ 
Боровський Денис Трудове навчання ЛСШ№27 Боровський В.В. 109 І
Рудник Данило Трудове навчання ЗЗСО№14 Ломакін С.О. 97 ІІ
Неволін Кирило Трудове навчання ЛСШ№27 Боровський В.В.  94,5 ІІІ 
Цуркану Альона Трудове навчання ЗЗСО№25 Калашник В.М. 87 ІІІ
Бондаренко Антон Французька мова гімназія Нестеренко І.В. 71 ІІ
Лопатіна Аліна Німецька мова гімназія Антоневич Л.Т. 78,6 ІІ
Єрьоменко Андрій  Німецька мова ЗЗСО№5 Тельпарі Р.В. 95,3 І
Коломоєць Євгенія Англійська мова НВК “Гарант” Мохналь М.О. 70,2 ІІІ
Григорова Вероніка Англійська мова ЛСШ№8 Цуканова О.В. 70 ІІІ
Єрьоменко Андрій  Англійська мова ЗЗСО№8 Тельпарі Р.В. 70 ІІІ
Пономарьова Катерина Англійська мова ЛСШ№8 Атабаєва Н.М. 69,5 ІІІ
Томайли Елеонора Англійська мова ЛСШ№8 Атабаєва Н.М. 90,17 ІІІ
Тимченко Данило Фізика ЛСШ№8 Галенко А.М. 37,5 ІІІ
Лесний  Дмитро Фізика ліцей Сотнікова Л.Ф. 36,5 ІІ
Снітко Катерина Фізика гімназія Дем’яненко О.А. 23 ІІІ
Пірлік Матвій Фізика гімназія Дем’яненко О.А. 32 ІІ
Танцура Катерина Фізика ліцей Сотнікова Л.Ф. 25,25 ІІІ
Афоніна Діана Інформ. технології ЗЗСО№5 Герасименко О.В. 43,54 ІІІ
Осінов Євген Інформ. технології ЗЗСО№5 Коняхіна Г.О. 53,5 ІІІ


Залишити коментар