Вітаємо переможця конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу у номінації «Шкільні веб-сайти»!

Методисти 14.04.2014 Новини Переглядів 1184

Веб-сайт КЗ “НВК “Гарант” серед  найкращих веб-сайтів загальноосвітніх закладів України!

 Предметом конкурсу стало змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.

Безпосередню організацію Конкурсу здійснював Комітет ІнАУ з питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, до складу якого входять представники громадських та професійних об’єднань, державних установ, спеціалізованих наукових організацій, вищих закладів освіти та профільних ЗМІ.У Конкурсі взяли участь 166 конкурсантів: 150 у номінації «Шкільні веб-сайти». Всі переможці будуть відмічені цінними призами та дипломами Міністерства освіти і науки України.

Церемонія нагородження відбудеться за підтримки Міністерства освіти і науки України 18 квітня 2014 року у залі колегії Міністерства освіти і науки України. http://www.inau.ua/ru.phtml

 Залишити коментар