Високі нагороди лисичанських освітян на міжнародному форумі

Методисти 30.10.2017 Новини Переглядів 1028

24-26 жовтня 2017р.  у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Дев’ятий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu – 2017» , організовані  Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України та  компанією «Виставковий Світ».  Луганську область на форумі представляли Ірина Цимбал, ректор ЛОІППО; Анатолій Данильєв, проректор з навчальної роботи ЛОІППО; Ольга Касьянова, проректор з наукової роботи ЛОІППО; методисти інституту Любов Савенко, Ірина Чумак, Вікторія Стасюк, Геннадій Малашенко та освітяни Луганщини.

Цього року виставка зібрала  585 учасників, у тому числі навчальні заклади освіти міста  Лисичанськ, а саме: ДНЗ №7 «Іскорка», ЗОШ №6, КЗЛСШ №8, ЗОШ № 12. За результатами конкурсу Золотою медаллю та Дипломом у номінації    «Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу»  нагороджено   комунальний заклад «Лисичанська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 8». Почесне звання «Лауреат конкурсу» в номінації «Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості» отримав колектив ДНЗ №7 «Іскорка» та був нагороджений Золотою медаллю.

Програма роботи виставки була насичена і включала  62 конференції, семінари, круглі столи та майстер-класи. Ольга Касатова, заступник директора з НВР КЗЛСШ №8 взяла участь у роботі  семінару «Формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учителів та учнів у Новій українській школі» та виступила з доповіддю на тему: «Хмарні сервіси та сервіси Web 2.0 як чинник створення інноваційного освітнього простору».Залишити коментар