VIII міські читання «Духовні витоки російської літератури»

Методисти 22.04.2019 Новини Переглядів 114

19 квітня у Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбулись VIII міські читання «Духовні витоки російської літератури». Цього року читання було присвячено темі «Вірність».

У своєму виступі керівник методичного об’єднання вчителів російської мови та літератури Ольга Дунаєва провела концептуальний аналіз поняття «вірність», розкриваючи його лексичний, фразеологічний, культурологічний аспекти. Також присутнім було запропоновано тематичний огляд класичної літератури за напрямками: вірність батьківщині, родині, дружбі, своїм переконанням у класичній літературі.

Розмову про вірність в літературі продовжили учні Лисичанських шкіл. Вони презентували своє бачення цієї духовно-моральної проблеми, розкриваючи теми: “Повесть о Петре и Февронии Муромских – гимн супружеской любви и верности” (Павлиогло Лідія, ЗЗСО№18), “Верность в романе А.С. Пушкина «Евгений Онегин» (ІльЇна Віолетта, Юдина Вікторія, ЗЗСО№4), “Лебединая верность в стихотворении А. Дементьева” (Павлова Марія, ліцей) тощо.

Підсумки підвела методист Лисичанського методичного центру Людмила Савенко. Вона подякувала учасникам за цікаві доповіді, підкреслила важливість класичної літератури для становлення особистості та формування культури почуттів. Учасникам читань було вручено сертифікати, вчителям, які підготували учнів, – грамоти за активну участь.

За матеріалами http://lisliceum.org.ua/viii-miski-chitannya-duhovni-vitoki-rosijskoyi-literaturi/Залишити коментар