Вихователі ГПД в умовах дистанційного навчання

Методисти 07.05.2020 Навчаємо дистанційно Переглядів 2465

Режим групи продовженого дня традиційно включає в себе прогулянки на свіжому повітрі, харчування, виконання домашніх завдань та проведення спортивно-оздоровчих занять для школярів. Проте через карантин  вже третій місяць поспіль вихователі ГПД працюють зовсім за іншими індивідуальними планами. Кожен із ни0100ahw8-97d7х намагається опанувати новітні засоби комунікації та переорієнтовує свою роботу на дистанційний режим.

Вихователі груп продовженого дня під  час карантину беруть активну участь у вебінарах, проєктах професійного розвитку, знайомляться з науково-методичними посібниками та займаються самоосвітою. Не забувають вони й про співпрацю з вчителями початкових класів: дізнаються про зміни у планах вчителів, теми, що вже вивчили учні, труднощі, які виникають у учнів з виконанням завдань аби в подальшому мати змогу їм допомогти.

 7 травня об 11.00 на онлайн-вебінарі «Секрети дистанційного навчання під час проведення самопідготовки» методист Ольга Тесля розповіла про важливість дистанційної співпраці вихователів ГПД з батьками та учнями, провела тренінг щодо технологічних можливостей викладання актуальної інформації на шкільних сайтах або на віртуальній дошці «Padlet», наголосила на необхідності проведення онлайн-консультацій  та листувань з батьками учнів (у додатку «Viber» або у соціальних мережах), показала алгоритм проведення спортивно-оздоровчих занять онлайн, використовуючи платформу «Zoom».

Наприкінці тренінгу вихователі отримали покрокові інструкції до інсталяції програм, посилання на науково-методичні посібники, переліки сайтів, що стануть корисними у самоосвіті.Коментарі (2)

Залишити коментар