Вихователі ДНЗ оволодівають проектними технологіями

Методисти 18.12.2017 Новини Переглядів 450

13  грудня 2017 року на базі ДНЗ № 3 «Дюймовочка» було проведено семінар-практикум «Використання методу творчого проекту в дошкільному закладі  як засобу розвитку самостійної, творчої, пізнавальної активності, ініціативності та креативності дошкільників».

Семінар-практикум проводився як результат участі ДНЗ№3 «Дюймовочка» у всеукраїнському проекті «Культура добросусідства». Перед  початком семінару всім гостям було запропоновано переглянути виставку «Моя Луганщина», що містила цінний матеріал про видатних людей та пам’ятні місця Луганщини та м. Лисичанськ.

Завідувач дошкільного закладу Дьоміна О.В. привітала вихователів ДНЗ нашого міста, після чого практичний психолог Хомич О.М. розповіла про нове покоління дошкільників, акцентуючи увагу на актуальності теми семінару.

Вихователі-методисти Мороз А.А та Саприкіна О.В. роботу з педагогами організували у формі віртуальної  туристичної фірми «Знання на всі 100 %». Учасники ознайомилися з проектною технологією,  самостійно складали проекти та, використовуючи інтерактивні форми роботи, створили фільм відповідно до теми семінару.

Активну участь у роботі приймали батьки та вихованці ДНЗ.

В заключній частині «туристичним агентам» були вручені сертифікати про участь в розробці методичного маршруту.

Підводячи підсумки, методист Грушевська І.В наголосила на необхідності впровадження  в роботу з дошкільниками проектних технологій.

 Залишити коментар