Відзначення Дня Соборності України

Методисти 23.01.2017 Виховуємо патріотизм, Заходи, Новини Переглядів 632

На виконання Указу Президента України від 13.11. 2014 № 871 «Про відзначення  Дня Соборності України» в навчальних закладах міста Лисичанська  розроблені та проведені заходи щодо відзначення  98 – ї  річниці проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР – Дня Соборності України.

З нагоди пам’ятної дати в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах проведені конкурси музичної творчості,  виховні години «Доки ми єдині – ми непереможні!», години спілкування: флешмоб  «Об’єднуючий Прапор», Пазл – гра «Збери мапу України», зустрічі з волонтерами , засідання «круглих столів», конференції,  уроки пам’яті, тематичні лекції «Єднання –запорука миру та злагоди», бесіди, прес-конференції під гаслом «День Соборності України». Проведені уроки вшанування пам’яті видатних діячів Української Народної Республіки та ЗУНР  «Здобутки Української революції 1917 – 1921 рр.»  На уроках історії, літератури розглянуті питання, пов’язані з подіями, які відбулися 22 січня 1919 року  на Софіївській площі у м. Києві.

18-20 січня на запрошення волонтерів до міста до ЗОШ №8,25,9,30,12,14, НВК «Гарант» завітав вертеп з Тернополя.  Учні міста взяли участь в обласній акції «Разом ми- сила!».

Організовані: виставки дитячих робіт, малюнків, виробів із природного матеріалу «Мій рідний край – моя єдина Україна»,  майстер-класи з виготовлення виробів у жовто-блакитних кольорах. Як символ єднання всієї України, учні загальноосвітніх навчальних закладів влаштували флеш-моби , утворивши «живий ланцюг» та взяли участь у ІІІ Міжнародній акції «Україна єдина».

До НВК «Гарант» також 20 січня  завітали гості. Це були учні зі всієї Луганщини, які прийняли участь у подорожі на Буковину у рамках виховного  проекту «Буковинська весна» навесні 2016 року. Разом з ними активісти НВК провели  «скайп зустріч»  з учнями Чернівецької  школи № 28  і поспілкувалися з ними на тему Соборності України. Учні привітали один одного віршами та піснями.

17 січня 2017 року у ЦПРШМ  відбувся музично-поетичний  конкурс «Сучасна україночка». Проведення яскравого конкурсу в нашому місті стало доброю традицією, який з року в рік розкриває творчий потенціал юних учасниць, а також сприяє підвищенню їх інтересу до культури, українським народним традиціям і звичаям. Дівчата-україночки показали свою фантазію та винахідливість, оригінальність та неповторність, чарівність  та співучість. Конкурсні номери, підготовлені учасницями не залишили байдужими нікого із вболівальників.

19 січня, у Лисичанському краєзнавчому музеї відбулась загальноміська науково-практична конференція, на яку було запрошено старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів міста, вчителів та викладачів історії міста.

20 січня 2017 року в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю м. Лисичанська пройшла інтелектуальна гра «Патріотичне лото» за участю 21 команди ЗНЗ міста.

20 січня 150 учнів шкіл міста взяли участь у загальноміському заході «Одна єдина Соборна Україна».

У шкільній пресі, радіопередачах висвітлені історичні факти у рамках святкування  98 – ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної республіки і Західно – Української Народної Республіки – Дня Соборності України.

В шкільних музеях оформлені експозиції; в шкільних бібліотеках – тематичні виставки літератури  «Соборна Україна».Залишити коментар