«Відкрита політика» в Лисичанській багатопрофільній гімназії

Методисти 11.09.2017 Новини Переглядів 251

5 вересня 2017 року в рамках поїздки до Луганської області наш навчальний заклад відвідали керівник ГО «Фонд «Відкрита політика», канд. істор. наук Жданова І.А. та координатор програм Фонду «Відкрита політика» Загородня І.А.
Історія гімназії, організація навчально-виховного процесу, експериментальна діяльність педагогічного колективу, результатом яких стала модель авторської школи директора Лисичанської багатопрофільної гімназії Світлани Василівни Бєлухи, справили неабияке враження на гостей, адже «Відкрита політика» опікується, серед іншого, популяризацією наукових знань в суспільстві, вихованням особистості, в якій гармонійно поєднується потяг до знань з готовністю до взаємопідтримки і взаємодопомоги, до волонтерської роботи.
Спільною мовою в заєморозуміння та надії на співпрацю говорили адміністрація школи і гості про якісну освіту, плекання особистості, підтримку обдарованості кожної дитини.
«Візит ГО «Фонд «Відкрита політика» може стати початком цікавої та плідної співпраці», – спільна думка учасників зустрічі.Залишити коментар

Новi сторiнки wikilic

Новини ліцею