Відбулося пробне ЗНО з української мови та літератури

Методисти 18.03.2019 ЗНО, Новини Переглядів 477

516 березня 2019 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури в Лисичанському багатопрофільному ліцеї та Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів№14, які цього дня стали пунктами пробного тестування. Роботу пунктів пробного тестування забезпечувало 76 педагогічних працівників. Тестування пройшло без порушень та апеляцій.

У пробному ЗНО з української мови та літератури взяли участь 443 учасники: учні 10-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти, студенти закладів професійної освіти та вузів І-ІІ рівнів акредитації, випускники минулих років, які отримали можливість  ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Кожен учасник зможе отримати власні результати пробного ЗНО. Для цього до 18 березня необхідно занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання». Український центр оцінювання якості освіти оприлюднить правильні відповіді 19 березня, а 22 березня учасники зможуть ознайомитися зі своїми результатами в особистому он-лайн кабінеті, який був створений під час реєстрації.Залишити коментар