Відбулася Всеукраїнська конференція «Безпечна і дружня до дитини школа в контексті реформи «НУШ» в контексті реформи «НУШ»

Методисти 16.10.2019 Новини Переглядів 225

 8-9 жовтня 2019 року в м. Київ відбулась Всеукраїнська Конференція«Безпечна і дружня до дитини школа в контексті реформи «НУШ» , де були представлені результати моделювання концепції БДДШ у 14 пілотних навчальних закладах Донецької та Луганської областей. Учасниками конференції були представники Міністерства освіти і науки України, департаментів освіти та науки обласних та Київської міської держадміністрацій, керівники і медіатори пілотних закладів освіти та відповідних територіальних громад Донецької та Луганської областей, учнівська і студентська молодь, вітчизняні та міжнародні організації, а також представники ЮНІСЕФ в Республіці Хорватія.

До пілотних закладів  Луганської області увійшли Лисичанська багатопрофільна гімназія та Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8. Протягом року в цих школах колективи працювали в рамках проекту ЮНІСЕФ «Безпечна і дружня до дитини школа», створюючи власні моделі безпечної школи.

Представники пілотних закладів поділились власними наробками та результатами моделювання концепції «Безпечна і дружня до дитини школа» (БДДШ), визначили напрямки і пріоритетні заходи щодо поширення набутого успішного досвіду на інші освітні заклади України в контексті завдань реформи Нової української школи (НУШ).

 

 Відділ освітиЗалишити коментар