Відбулася міська олімпіада з фізичної культури і спорту

Методисти 12.11.2013 Новини Переглядів 1086

9 листопада 2013 року в КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27» відбувся  ІІ (міський ) етап Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури, учасниками якої стали  юнаки та  дівчата 11-х  класів шкіл міста.

Олімпіада пройшла у два тури: теоретичний,  що передбачав  комп’ютерне тестування з теорії спорту,  та практичний – практичне виконання вправ з легкої атлетики, гімнастики, гандболу, баскетболу,футболу та волейболу.

Почесними гостями міської олімпіади стали Голуб О.М., заступник міського голови,  та Карпова Є.В., завідувач КУ «Лисичанський методичний центр». Вагомим доповненням до побажань спортивних перемог учасникам олімпіади стали призи (спортивний інвентар) від заступника міського голови переможцям олімпіади.

Особливу подяку оргкомітет міської олімпіади висловлює адміністрації КЗЛСШ№27 в особі директора Волошиної Т.В та заступника директора з НВР Бардакова  В.П., вчителям інформатики Мустафі Л.О., Каліхману С.В., вчителю фізичної культури Савчуку В.І. за створення комфортних умов для проведення змагань юних спортсменів.Залишити коментар