Великий успіх починається із перших шкільних захоплень  

Методисти 22.02.2019 Новини Переглядів 576

19 лютого 2019 року  на базі КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №29» було проведено міський семінар – практикум для вчителів трудового навчання  «Модернізація викладання предмету «Трудове навчання» (обслуговуючі види праці) та компетентнісний підхід до його вивчення» під гаслом «Великий успіх починається із перших шкільних захоплень».

У ході  семінару вчителі обслуговуючої праці взяли участь у двох  майстер-класах: «Виготовлення листівки в техніці нитяної графіки», який провела Наталія Базоока, вчитель трудового навчання ЗЗСО№29,  та «Виготовлення декоративних квітів із паперу», з цією технологією педагогів ознайомила Оксана Бабаєва, вчитель обслуговуючої праці ЗЗСО№7.

Учасники семінару,  опановуючи нові техніки, із задоволенням створювали вітальні листівки, виготовляли  об’ємні квіти інтер’єрного призначення.

Підводячи підсумки роботи, вчителі відзначили актуальність та важливість набутих знань, які  можна буде використовувати на уроках трудового навчання та технологій для учнів різних вікових категорій, особливо у класах, що не поділяються на групи.Залишити коментар