Вчимося вчити по-новому!

Методисти 26.09.2018 Новини Переглядів 782

17-19 вересня 2018 року в м. Київ за сприяння Представництва Дитячого фонду ООН  та Міністерства освіти і науки України  відбувся тренінг для представників пілотних закладів з Донецької та Луганської областей на тему  «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи». Метою проведення цього  заходу була підготовка представників ЗЗСО для подальшого навчання вчителів свого закладу з методики компетентнісного навчання в початковій школі.

Від м. Лисичанськ участь у роботі взяла Цуканова Ольга Вікторівна, заступник директора з НВР КЗ «ЛСШ І-ІІІ ступенів №8».

Учасники тренінгу проаналізували основні засади концепції компетентнісного навчання за чинними стандартами шкільної освіти, ознайомилися з особливостями підходів та методів та  навчально-методичним забезпеченням до викладання курсів «Вчимося жити разом»( за програмою предмета «Основи здоров’я» для 2-4 класу і курсу «Я досліджую світ»(1 клас). Практична частина тренінгу складалася з підготовки  та проведення фрагментів тематичних тижнів для учнів 1-го класу  за курсом «Я досліджую світ».

Три дні напруженої праці були дуже плідними для педагогів, які отримали як імпульс до якісно нового підходу  в організації навчального процесу в НУШ, так і практичну допомогу  таких високопрофесійних фахівців, як Воронцова Т.В. та Пономаренко В.С.

Никифоренко Г.М., директор КЗ «ЛСШ І-ІІІ ступенів №8».


Залишити коментар