Вчимося створювати умови для підприємницької діяльність в закладі освіти

Методисти 12.04.2019 Заходи Переглядів 317

У ЗЗСО№12 10 квітня 2019 року  відбувся семінар-презентація для вчителів трудового навчання закладів загальної середньої освіти нашого  міста «Створення креативного простору у школі». Педагоги отримали нагоду ознайомитися з досвідом роботи учнівського та педагогічного колективу над реалізацією шкільного проекту Druzi Hub – креативного освітнього середовища, де діти власними руками створили умови для реалізації своїх творчих задумів. У кімнаті все зроблено учнями – ремонт, безкаркасні меблі,  пуфи для сидіння, завіси на вікна тощо.

Про історію створення   Druzi Hubу, роботу в проекті «Генерація UA», участь у Дитячому Хакатоні розповіла Оксана Хасьянова, педагог-організатор ЗЗСО№12. Саме участь у цих соціальних проектах дала можливість школярам  представити, а потім і реалізувати  свої ідеї та проекти з екології, бізнесу, шкільного підприємництва, отримати деяке швейне обладнання, набути досвід підприємницької діяльності.

Вчитель технічної праці ЗЗСО№12 Сергій Хмелик у своєму виступі наголосив на особливій ролі вчителя трудового навчання в сучасній школі. Від нього залежить ступінь реалізації учнів у сфері  сучасних технологій  та виробничої  праці. З допомогою  вчителів трудового навчання Хмелика  Сергія та Хмелик Олександри була створена шкільна підприємницька компанія «Май_Fox».  Учні вже мають грандіозні плани щодо виготовлення та реалізації швейних виробів та без каркасних меблів.

Відвідали вчителі  й майстер клас з виготовлення еко-торбинок, який провели для них учні разом з учителем обслуговуючої праці Хмелик Олександрою.

Підводячи підсумки роботи, усі присутні наголосили на тому, що трудове навчання в умовах реформування освіти  набуває іншої ролі, виходить за рамки навчального часу, підвищується його практична значущість для майбутнього школярів.Залишити коментар