Вчимося працювати з обдарованими учнями

Методисти 28.11.2018 Новини Переглядів 599

Продовжує роботу школа педагогічної майстерності для вчителів природничо-математичних дисциплін. 26 листопада 2018 року слухачі школи стали учасниками семінару  “Особливості роботи з обдарованими учнями”, співорганізаторами якого стали Олена Довгопола, методист Лисичанського методичного центру і Ганна Костянець, керівник міського методичного об’єднання практичних психологів закладів освіти.

Кожна обдарована (талановита) дитина – індивідуальність і потребує особливого підходу. Як створити умови для її розвитку,  зберегти психічне здоров’я і запобігти перевантажень нервової системи таких учнів – про все це йшла мова на черговому засіданні ШПМ. Обдаровані діти не завжди “зручні” для вчителів. Інколи за замкнутістю або показною байдужістю приховуються вражаючі здібності дитини. Розпізнати їх, дати можливість розвинутися їх обдарованості, створити середовище успіху – такі завдання сучасних вчителів у роботі з талановитою молоддю.

Є надія, що інтерактивні завдання, які виконували учасники  семінару, перегляд відеоматеріалів, знайомство з досвідом роботи колег допоможуть змінити думку, що талановитих дітей – одиниці,  і спонукатиме знаходити здібності в кожній нашій дитині.Залишити коментар