Увага! ЗНО-2016.

Методисти 29.04.2016 Новини Переглядів 810

Розпочинається основна сесія ЗНО-2016, яка для  випускників 11-х класів буде ДПА з української мови та літератури, математики та історії України (05.05.2016р. – українська мова та література; 11.05.2016р. – математика; 13.05.2016 р. – історія України).

Нагадуємо основні вимоги, що стосуються процедури проведення ЗНО:

 1. Вхід на ПТ розпочинається о 10.15 та завершується о 10.50. Після 10.50 жоден учасник не буде допущений до ПТ не залежно від причини запізнення.
 2. Для входу в ППТ кожен учасник повинен мати при собі такі документи:
 • Оригінал паспорта або іншого документа (наприклад, свідоцтва про народження), на підставі якого здійснювалася реєстрація ). При відсутності цього документа або з його ксерокопією вхід у ПТ заборонено.
 • Оригінал сертифікату учасника ЗНО.  При відсутності цього документа або з його ксерокопією вхід у ПТ заборонено.
 • Перепустка -запрошення на ПТ
 • Ручку чорного кольору (бажано, декілька)
 • Також можна мати при собі прозору пляшечку з водою (без етикетки).

 

 1. Необхідно раціонально використовувати час під час виконання сертифікаційної роботи, щоб залишилося достатньо часу для заповнення бланків відповідей.

 

 1. Категорично забороняється мати при собі будь-які допоміжні друковані матеріали, калькулятори, електронні пристрої зчитування, збереження, відтворення інформації або частини таких пристроїв ( у тому числі навушники , плеєри, фото-, відео- пристрої), мобільні телефони.
 2. Мобільний телефон не можна мати при собі в аудиторії тестування або у пункті тестування підчас проведення ЗНО (коридорах, туалетах тощо). Телефон необхідно залишити у вимкненому вигляді у спеціально відведеному місці для особистих речей в аудиторії тестування.
 3. У пункті тестування може здійснюватися поліцією охорони загальний контроль з допомогою метало детектора щодо виконання учасниками тестування вимоги не мати при собі електронні пристрої зчитування, збереження, відтворення інформації або частини таких пристроїв, у тому числі й мобільних телефонів. Нагадуємо, що під час виявлення таких пристроїв чи друкованих матеріалів під час загального контролю або у будь-який час у будь-якому приміщенні  ПТ учасник позбавляється права проходження ЗНО –ДПА, він не має права на участь у додатковій сесії,  а в атестат про загальну середню освіту йому виставляється «1 бал» за ДПА з предмета тестування.
 4. Нагададуємо учасникам тестування їх обов’язки на ПТ, саме:
 • Ввічливе ставлення до персоналу ПТ та учасників тестування
 • Необхідність дотримуватися процедури проведення ЗНО
 • Заборона приносити на ПТ будь-які речі, які можуть бути небезпечні для учасників тестування
 • Заборона псувати майно у ПТ.
 1. Учасник тестування не має права виходу з ПТ
 • доки не буде проведена технологічна перерва і уповноважена особа не поставить відмітку (печатку) у сертифікат учасника тестування;
 • доки учасник тестування не здасть бланки відповідей старшому інструктору в аудиторії. Увага! Якщо учасник тестування вийшов за межі ПТ до того часу, поки не здав  бланки відповідей і не засвідчив це особистим підписом в аудиторії тестування, він не допускається у ПТ, його бланки будуть вкладені у пакет , що відправляється до пункту перевірки, без його участі.
 1. У разі виникнення будь-якої проблеми в учасника тестування, яка не пов’язана зі змістом сертифікаційної роботи, він може звернутися до працівників ПТ для її вирішення.
 2. У разі проблем зі здоров’ям, необхідністю приймати у певний час ліки, поганим самопочуттям, учасник тестування має звернутися до старшого інструктора або інших працівників ПТ. На ПТ працює медичний працівник.

Протягом 30хв. після завершення тестування у ПТ учасник може забрати свій зошит, який виконував роль чернетки під час виконання сертифікаційної роботи.Залишити коментар