УВАГА!!! Нові історичні конкурси

Методисти 15.09.2020 Виховуємо патріотизм, Конкурси Переглядів 64

1.Про проведення Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

1.Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття» проводиться з метою підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів. Організаторами конкурсу є Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України, Інститут історії України НАН України, Спілка письменників України.

До участі в конкурсі запрошуються учні старших класів, студенти, молоді вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. Конкурсанти мають створити мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики. До 01 грудня 2020 року проєкти та заявки необхідно надіслати на електронну адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net.

Положення

2. Щорічний Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс «Я – козацького роду!»

2.Конкурс відбувається під гаслом: “Козацькому роду нема переводу!” та включає в себе, в основному, питання з історії України.  В конкурсних завданнях звертатиметься велика увага на козацтво, його роль як в житті тогочасної української спільноти так і в подальші періоди, а також на звитяги українців як до виникнення козацтва, так і після офіційної ліквідації його Катериною ІІ.

Конкурс приурочується до Дня Козацтва та проходить  в межах його офіційного відзначення нашою державою (12 – 18 жовтня), тому ми пропонуємо включити його до святкового сценарію та провести до чи після урочистостей в навчальному закладі.   До участі в конкурсі запрошуються учні 2 -11 класів ЗНЗ, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ, позашкільних закладів.

Умови та положення

3. Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

3Виставка-конкурс «Майбутнє України» – чудова нагода для учнів – членів МАН презентувати свої науково-технічні розробки і позмагатися за першість в інноваціях. Етапи проекту:

І етап – відбірний – проводиться у серпні – вересні територіальними відділеннями академії;

ІІ етап – фінальний – проводиться у жовтні – листопаді у Києві.

Для участі у виставці-конкурсі надсилається анкета та тези науково-дослідницької роботи (після оголошення набору) на одну з номінацій: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

Під час фіналу учасники демонструють моделі і макети, здійснюють стендовий (постерний) захист проектів, відповідаючи на запитання членів журі та гостей виставки.Детальніше про проект – у положенні.Залишити коментар