Установча нарада позашкільників Лисичанська

Методисти 20.09.2019 Новини Переглядів 277

У Лисичанському  ЦНТТУМ відбtop-photoулася установча нарада для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти, під час якої обговорювалися пріорітети в плануванні роботи закладів у новому навчальному році.

Методист КУ “Лисичанський методичний центр” Наталія Петрова ознайомила учасників з нормативно-правовими документами, якими необхідно керуватися в освітній практиці,  навчальній та виховній роботі, акцентувавши увагу на Указі Президента України від 18.05. 2019 р. №286/2019 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання” та створеній на його основі новій редакції Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України. Також вона звернула увагу присутніх на лист МОН України № 1/9-414 від 27.06.2019р. «Про деякі питання щодо створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок».

Методист ЦПРШМ Олександра Рисухіна висвітлила важливе питання інклюзивної освіти та створення відповідних умов для розвитку дітей з особливими освітніми потребами  в позашкільних навчальних закладах міста Лисичанська.

Актуальною темою для педагогів-позашкільників є впровадження нових програм з позашкільної освіти, затверджених МОН України. Методист ЛЦНТТУМ  Наталія Савенко  ознайомила учасників наради з проектом Положення про порядок затвердження й запровадження навчальних програм із позашкільної освіти, розповіла про відмінності  типових, адаптованих, модифікованих, інноваційних та авторських програми.

Нарада була змістовна, керівники гуртків міста отримали практичні поради щодо важливих моментів організації освітнього процесу у закладах позашкільної освіти.Залишити коментар