Успішний керівник у сучасному освітньому просторі України

Методисти 25.05.2019 Новини Переглядів 503

Діяльність керівника сучасного закладу освіти все більше набуває професійного характеру, тобто потребує використання фахових знань і вмінь не тільки з педагогіки, а й з економіки, менеджменту, соціології тощо. Від професіоналізму керівника багато у чому залежить успішний розвиток навчального закладу, його кон22курентоспроможність і авторитет.
Сучасний характер суспільного розвитку висуває до керівника більш значущі вимоги. Усі нові тенденції громадського життя зробили його роботу незрівнянно більш складною і відповідальною. Адже керівник сучасного освітнього закладу 24– центральна фігура всього освітнього процесу. Він повинен уміти розв’язувати різноманітні управлінські проблеми, уміти не тільки керувати освітнім закладом із сталими традиціями та укладом, але й переводити його на якісно новий рівень.

Наталія Володимирівна Бутенко, директор Лисичанського багатопрофільного ліцею, вже 9 років очолює один з найкращих закладів освіти Лисичанська. Це творча, віддана справі людина, яка має високі професійні і людські якості, користується повагою та авторитетом серед колег , учнів та їх батьків. Цього року Наталія Володимирівна приймала участь у Всеукраїнському проекті «Успішні керівники в сучасному освітньому просторі України – 2019». Саме за вагомий внесок у розвиток української освіти Університетом менеджменту освіти НАПН України її було нагороджено дипломом лауреата, а досвід роботи розміщено у книзі «Успішні керівники в сучасному освітньому просторі України».

Вітаємо Наталію Володимирівну з визнанням її успіхів та бажаємо нових висот, нових кроків творчості, інновацій та оптимізму!Залишити коментар