Урочистості з нагоди Дня Конституції Польщі

Методисти 16.05.2016 Новини Переглядів 989

Комунальний заклад  «ЛЗОШ І – ІІІ ст. № 7» багато років співпрацює з Республікою Польща та Генеральним Консулом Республіки Польща у Харкові, має тісні дружні стосунки з установами освіти та культури у різних містах Республіки Польща.

28 – 29 квітня 2016 року Польська діаспора Харкова відзначила національне свято – ухвалення першого видання польської Конституції. Документ був прийнятий 3 травня 1791 року і на сьогодні є найстарішим в Європі. Відкрив урочистий прийом Генеральний Консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський, куди в якості почесних гостей було запрошено директора КЗ «ЛЗОШ І – ІІІ ст. № 7» Зизу  М. М. та його дружину Зизу Г. М.

Консул подякував гостям за увагу до свята та відзначив, що поляки та українці — це два дуже близькі народи: «Польща з самого початку підкреслює значимість контактів, які об’єднують поляків та українців, Польщу та Україну. Україна зараз переживає складний період глибоких реформ. Ми, поляки, цей проєвропейський шлях підтримуємо і хочемо бути з вами».Залишити коментар