Участь ЗДО№3 “Дюймовочка” у Всеукраїнському проекті “Культура добросусідства”

Методисти 23.01.2019 Новини Переглядів 700

У м. Харків 17-19 грудня відбулася VІ Робоча нарада з питань апробації та впровадження Всеукраїнського проекту «Культура добросусідства», в якій взяла участь Оксана Саприкіна, вихователь-методист ЗДО  №3 «Дюймовочка». Вона  представила досвід роботи педагогічного колективу  за програмою курсу «Культура добросусідства», в якому ЗДО бере активну участь з 2016 року.

Під час практикуму педагог презентувала фрагмент ранкової зустрічі «Зимові цікавинки нашого краю». Вітаючись з учасниками, використала  привітання мовою «народів – сусідів» (грузинською, ромською), презентувала  присутнім  дидактичний посібник для дітей дошкільного віку «Зимове коло». Працюючи з посібником, учасники   відгадували назви, авторів, головних героїв запропонованих дитячих казок, назви тварин, які живуть в лісах Луганщини.  Оксана Саприкіна зацікавила учасників зустрічі проведенням малорухливої гри «Чарівні класики» з використанням коректурної  таблиці «Зимові свята»,  ілюстрації якої висвітлювали традиції святкування, символи Нового року та Різдва різних національностей.

Підсумовуючи свій виступ,  педагог наголосила на тому, що розроблені в ході роботи у проекті вправи вчать дошкільнят слухати співрозмовника, любити та цінувати природу і традиції рідного краю, поважати традиції інших національностей.Залишити коментар