Участь у виставці «Інноватика в сучасній освіті – 2019» 

Методисти 28.10.2019 Новини Переглядів 328

2-fill-250x167    22 -24 жовтня 2019 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася  Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Щорічно організовує і проводить захід компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

«Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені значні досягнення в галузі освіти.

Цього року учасниками виставки були Лисичанська багатопIMG-f207b143c899ae8044e2e7937065f226-Vрофільна гімназія, Лисичанський багатопрофільний ліцей, заклади загальної середньої освіти № 5, 7, 25, 29, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №7 «Іскорка», які проедставили свій інноваційний досвід.

У конкурсі тематичної номінації «Розробка та впровадження інноваційних засобів навчання, проєктів, програм і рішень у закладах освіти» отримав бронзову медаль Лисичанський багатопрофільний ліцей, срібну медаль у номінації «Упровадження інноваційних підходів, методів і форм навчання при викладанні предметів природничо-математичного циклу»  –  ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7.

 

Місто Лисичанськ на виставці представляла Любов Загоруйко, заступник директора з НВР КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7». Вона стала учасником круглого столу для науково-педагогічних працівників, керівників і педагогів закладів освіти, працівників ОІППО «Технологія використання електронного освітнього ігрового ресурсу Multimind в освітньому процесі початкової школи».

Бажаємо нашим колегам, освітянам міста, подальших успіхів у інноваційній педагогічній діяльності!Залишити коментар