Участь освітян ЗДО №3 “Дюймовочка” в роботі IV Міжнародного конгреса зі спеціальної педагогіки та психології

Методисти 13.11.2018 Новини Переглядів 469

На початку листопада педагоги ЗДО № 3 «Дюймовочка» Оксана Саприкіна та  Анжеліка Мороз  взяли участь у IV Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології, який проходив в м. Переяслав – Хмельницький з теми «Педагог в інклюзивному просторі».

На заході була присутня  Марина Порошенко голова Ради благодійного фонду Петра Порошенка, яка зазначила, що сучасні педагоги  повинні працювати щодня  над тим, аби всі діти з особливими потребами в Україні  відчували себе рівноправними членами суспільства та були захищеними і щасливими. Марина Анатоліївна підкреслила, що треба власним прикладом демонструвати толерантність і любов до ближнього – це ті основоположні цінності, які мають єднати український народ.

На заході були присутні представники Міжнародних благодійних фондів, центрів та організацій, за підтримки яких відбувся конгрес.

Під час роботи педагоги ЗДО № 3 відвідали заплановані майстер-класи та тренінги за темами: «Командний підхід в інклюзивному просторі» та «Інклюзивні програми дошкільної освіти».

Отримана інформація  була дуже корисна і цікава для учасників заходу.Залишити коментар