У місті відбувся черговий етап патріотичної гри “Джура”

Методисти 13.11.2019 Новини Переглядів 207

Те, що шаблею юIMG-20191112-WA0043ні козаки вправно володіють, сумніву немає. А от чи блещуть розумом – питання! Тож і взялися молоді козаки та джури 12 листопада в ЦПРШМ завзято доводити свою інтелектуальну спроможність на грі «Відун», черговому етапі міської патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

Інтелектуальні баталії точилися серед 21 команди шкільних козацьких куренів. Традиційно на учасників чекали 36  цікавих запитань, боротьба між гідними суперниками та шквал позитивних емоцій.

Максимальне промо українсько-козацького контенту – саме такою була ідея організаторів конкурсу розуму. Говорили та перевіряли обізнаність школярів з питань історії козацької доби, сучасного козацтва на Україні, діяльності всеукраїнських дитячих організацій та об‘єднань. Формат запитань 3 турів гри передбачав: бліц-опитування, тестові та музичні завдання, асоціативний ряд, умовну роботу з інтернет-магазином та створення онлайн моделі шкільного козацького співуправління, завдання з реаліями, відповідностями, визначення «фейків», роботу з омонімами тощо. Завзято змагалися і капітани. Для них були запропоновані окремі завдання,  які навіть включали в собі і міні-квест.

Ентузіазм і азарт юних інтелектуалів під час гри вражав, власне, як і їхні знання! Неординарні та креативні завдання, жваве обговорення, інтуїція, логіка, командний дух та мислення, атмосфера суперництва – по-справжньому додавали адреналіну усім присутнім та робили гру захоплюючою і незабутньою.

У правильності, об‘єктивності та справедливості перебігу конкурсу годі було і сумніватися! За чесним ходом гри стежила незалежна досвідчена суддівська колегія, до складу якої увійшли головний спеціаліст відділу освіти Людмила Бондаренко, методист міського методичного центру, вчитель іIMG-20191112-WA0041сторії та права Наталія Петрова та отаман Лисичанського осередку ГО «Східноукраїнська козача бригада» Анатолій Шукюров.

За найбільшою кількістю правильних відповідей у чесній і безкомпромісній боротьбі здобули переконливу перемогу та стали володарем титула «Відун- 2019» команда «Нащадки козаків» багатопрофільного ліцею та  команда « Невгамовні серця» ЗЗСО№29.  Усього з мінімальним відривом, лише у 1 та 2 бали,  друге місце посіла команда куреня ім. Володимира Спасьоного ЗЗСО№14 та команда куреня ім. Тараса Бульби ЗЗСО№3. Замкнули  ж трійку призерів команда «Сокіл» ЛСШ№27 та команда «Побратимство кіборгів» ЗЗСО№18.

Немало доклали зусиль, часу, енергіі щодо підготовки своїх  «підопічних» і виховники команд та ідейні їх наставники. За сумлінну підготовку окрема їм шана та подяка!

Наші щирі вітання та побажання учасникам, переможцям, виховникам козацьких команд позитивних успіхів, звершень та впевнених перемог!Залишити коментар