У ЛЦНТТУМ пройшли заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи

Методисти 24.11.2020 Виховуємо патріотизм, Новини Переглядів 53

Напередодні відзначення річниці Дня Гідності та Свободи керівниками гуртків ЛЦНТТУМ було проведено низку для вихованців, зокрема:

виховні години «Громадянський подвиг людей, які виступили на захист демократичних цінностей» (гурток «Чарівні стрічки»,  керівник Савенко Н.), «Усе моє, що зветься Україна» (гурток «Декоративно-прикладне моделювання», керівник Пасечник  О.),  «Революція, що змінила країну» (гурток «Робототехніка», керівник Залещенко І.). Метою цих заходів було ознайомити вихованців з історією виникнення свята  Дня Гідності та Свободи, пояснити поняття «гідність» та «свобода», сприяти формуванню розуміння єдності та цілісності України, усвідомленню себе українцем.

Також керівники гуртків провели бесіду для своїх вихованців на тему «Вони загинули за свободу УКРАЇНИ» (гурток «Українські ремесла», керівник Лисицька Л. ) та інформаційні хвилинки «Майдан та українська національна ідея» (гурток «Рукотовори», керівник Маслова Т.), «Революція Гідності. Як це відбувалось» (гурток «ЛЕГО-конструювання», керівник Мамченко Я.), «Від Революції Гідності до гідного життя» (гурток «Авіакосмічне макетування та моделювання», керівник Голубов В.).

Вихованці нашого центру мали змогу переглянути відеофільми «Герої майдану» (гурток «Художнє ліплення», керівник Лукащук Н.) та «Хоробрі серця» (гурток «Судномоделювання», керівник Лихошерст А.).

DSC_0092DSC_0091DSC_0088DSC_0084

Цікавими були і такі заходи: брейн-ринг «Скажи своє слово про Україну» (гурток «Радіоелектронне конструювання»,  керівник Голодняк С.), презентація проєкту «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна  тільки батьківщину» (гурток «Художня обробка деревини», керівник                  Шевєлєв   А.), вікторина «Україна – це територія Гідності  і Свободи» (гурток «Світ компʼютерів», керівник Казаков С.), презентація «Україна – це територія Гідності і Свободи» (гурток «Декоративно-ужиткове мистецтво», керівник Скуржинська Т.), квест «Усе моє, що зветься Україна» (гурток «Судномодельний», керівник Лихошерст А.)

Діти із задоволенням приймали участь у всіх цих заходах, поширювали свої знання, розвивали пам’ять, увагу, логічне мислення, спритність, наполегливість. Цікаві та різноманітні заходи  сприяли розвитку активної життєвої позиції, правовому вихованню дітей та молоді.

Під час проведення цих  заходів вихованці гуртків різного напрямку змогли дізнатися багато цікавого про подвиг наших воїнів, а також самі знаходили інформацію, щоб поділитися нею зі своїми однолітками. Також було оновлено патріотичний стенд у холі закладу на 2 поверсі, де діти залюбки сфотографувалися.Залишити коментар