У Лисичанську відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

Методисти 16.01.2021 МАН Переглядів 116

15-16 січня у місті Лисичанськ відбувся І етап ХХVII Всеукраїнського  конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Конкурс проходив в онлайн-режимі та згідно  з вимогами нового Положення про конкурси та турніри.

Його учасниками стали 24 учасники, слухачі та члени філій Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді: 9  учнів Лисичанського багатопрофільного ліцею, 13 конкурсантів із Лисичанської багатопрофільної гімназії та 2 учні – представники НВК «Гарант». Конкурс-захист проходив у 19 секціях одинадцяти наукових відділень.

З вітальним словом до конкурсантів звернулась директор Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді Бардаш Олена.

Учасники конкурсу у своїх науково-дослідницьких роботах досліджували актуальні  питання сьогодення. Привернули увагу членів журі роботи  «Епідемія пандемії та історія людства», «Благодійність як атрибут громадянського суспільства: розвиток благодійності на Луганщині» (секція «Всесвітня історія»); «Туризм у світі та в Україні. Дослідження перспектив та динаміки розвитку туризму» (секція «Географія та ландшафтознавство»); «Блог як жанр інтернет-комунікації» (секція «Українська мова»). Окремі питання освіти були розкриті в роботах «Інтеграція технологій E-learning  та  DMS на базі єдиної платформи для підтримки діяльності навчальних закладів» (секція «Комп’ютерні системи мережі»)  та «Вплив вірогідності захворювання на COVID-19 на рівні тривожності підлітків» (секція «Загальна біологія»).

Цікаві теми, оригінальне подання матеріалу юними науковцями, вміння вести дискусію та захищати свою точку зору – все це дало можливість членам журі першого етапу конкурсу-захисту визначити переможців та кращі наукові роботи, серед яких дослідження Заики Софії, Щеглакової Дар’ї, Ритова Максима (гімназія),  Лесного Дмитра (ліцей) та Коломоєць Євгенії (НВК «Гарант»).

Всі учасники міського конкурсу захисту у лютому стануть учасниками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту. Спадіваємося, що саме за такою молоддю краще майбутнє нашої України.Залишити коментар