У гімназії пройшов триденний тренінг для команди учнів 8 класів “Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти”

Методисти 01.11.2018 Новини Переглядів 154

На канікулах у гімназії пройшов триденний тренінг для команди учнів 8 класів “Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти” у рамках проекту “Безпечна і дружня до дитини школа” за підтримки Дитячого фонду Unicef та ГО “Ла Страда-Україна”.

Тренерами виступили медіаторки гімназії заступник директора з навчально-виховної роботи Задирака Олена Віталіївна та вчитель курсу “Основи здоров’я” Кузнєцова Євгенія Олександрівна.

Головна мета занять – формування у здобувачів освіти вміння ефективно вирішувати конфлікти, бути толерантними до думки інших, протистояти насильству, булінгу,  дискримінації в колективі, брати відповідальність за побудову миру, дотримуватися рівних прав чоловіків/хлопців та жінок/дівчат.

Результатом роботи 36-годинного тренінгу стало створення Гімназійної  служби порозуміння. Директор гімназії Світлана Василівна Бєлуха вручила учасникам занять сертифікати, хустки та значки медіаторів/медіаторок. Сподіваємося, що Гімназійна служба порозуміння допоможе зробити навчально-виховний процес ще комфортнішим для всіх учасників освітнього простору.Залишити коментар