Цікавинки на уроках німецької мови

Методисти 19.02.2020 Новини Переглядів 38

У КУ «Лисичанський методичний центр» 18 лютого відбувся семінар-практикум для вчителів німецької мови за темою «Обмін досвідом: цікавинки на уроках німецької мови». Метою семінару було ознайомлення вчителів німецької мови із практичним застосуванням сучасних педагогічних технологій навчання іноземній мові.

Методист Ольга Тесля ознайомила гостей із напрямками роботи на уроках німецької мови, провела практичні вправи «Математик», «Три речі…», «Котра година», «Ланцюжок». Вчителі німецької мови  продемонстрували колегам, яким цікавим та пізнавальним може бути урок німецької мови, як за допомогою ігрових прийомів можна вдосконалити вживання лексики та як використовувати на уроках інтерактивно-пошукові прийоми. Команди виконували різноманітні завдання творчого та пошукового характеру, грали в пізнавальні ігри і мали чудову можливість повністю зануритися в мовне середовище.

Підсумком семінару став влучний вислів Й. В. Гете «Man sollte alle Tage wenigstens ein kleines Lied hören, ein gutes Gedicht lesen, ein treffliches Gemälde sehen und, wenn es möglich zu machen wäre, einige vernünftige Worte sprechen.» (Кожного дня намагайтеся, як мінімум, послухати невеличку пісню, прочитати гарний вірш, подивитися на чудову картину і, якщо це можливо, намагайтеся сказати декілька розумних слів.) З таким девізом наші вчителі зможуть передавати набуті знання учням, будувати наше майбутнє та допоможуть учням реалізуватися у складному багатогранному соціокультурному світі.Залишити коментар