Тренінг з національно-патріотичного виховання в Києві

Методисти 27.10.2017 Новини Переглядів 1343

З 18 по 20 жовтня 2017р. у м. Київ відбувся тренінг щодо підготовки сертифікованих тренерів із національно-патріотичного виховання, організований Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

У роботі тренінгу взяла участь заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30» Петренко Юлія Сергіївна. Тематичний план тренінгу складався із 5 модулів: «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність», «Матриця патріотичного виховання у сучасному вимірі», «Партнерство у патріотичному вихованні», «Технологічне забезпечення патріотичного виховання», «Тренінг як ефективна інтерактивна форма навчання».

Учасники активно залучалися до спільної благодійної роботи, разом з учнями Школи народних ремесел НЕНЦ взяли участь у майстер- класі «Українці разом» з плетіння маскувальної сітки для воїнів АТО. За результатами навчальної діяльності всі отримали свідоцтва тренера з національно-патріотичного виховання.Залишити коментар