Тренінг для педагогів «Життєві навички для активного громадянства»

Методисти 21.01.2019 Новини Переглядів 574

Нещодавно на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею відбувся дводенний тренінг «Життєві навички для активного громадянства» для педагогічних працівників основної і старшої школи, а саме: заступників директорів з ВР, психологів, педагогів-організаторів, класних керівників, соціальних педагогів, учителів з предметів «Основи здоров’я» та «Громадянська освіта».

Тренінг є складовою частиною проекту «Посилення участі підлітків у житті школи і громади», що реалізується в Луганській області за сприянням Міністерства освіти і науки України, Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та громадської організації «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

Тренерами виступили Живага Тетяна, вчитель основ здоров’я Лисичанської школи №4  та Павлова Наталія, заступник директора з навчально-виховної роботи Попаснянської школи №1. Вони ознайомили учасників з основними завданнями курсу «Життєві навички для активного громадянства», проаналізували зміст, спрямованість і методи компетентнісного навчання учнів.

Педагоги обговорили потреби та особливості розвитку підлітків, провели оцінювання змісту курсу й моделювання окремих тренінгів за методом «глибокого занурення». Учасники тренінгу побували в ролях підлітка, учителя-тренера, експерта з оцінки навчально-методичних матеріалів тощо.

За результатами оцінювання та моделювання вчителі надали пропозиції щодо вдосконалення змісту тренінгового курсу, визначили способи впровадження курсу у своїх закладах загальної середньої освіти.Залишити коментар